Dupa cum ati observat, numele blogului este "de plictisit", banuiesc ca v-ati dat seama de ce am ales acest nume, "plictiseala" nu era valabil asa ca am ales "de plictisit" pentru ca o sa scriu aici doar cand sunt foarte plictisit si o sa scriu doar pentru oameni care sunt in aceiasi situatie ca mine, de ce ar vrea cineva sa-mi citeasca blogul, cand nu sunt un geniu si nu am nimic nou de zis, e evident, din plictiseala.
Sa va spun ce o sa scriu pe blog: pe blog o sa apara doar pareri personale in privire cu anumite situatii, parerile o sa varieze in functie de starea de spirit, probabil ca o sa am greseli gramaticale( va rog sa ma corectati), unele posturi nu o sa aiba niciun sens, o sa scriu doar ca sa imi eliberez mintea, care si asa e destul de stresata si de putina.
miercuri, 3 februarie 2010
Abonați-vă la:
Postări (Atom)